Iisus a răspuns şi i-a zis: "Oricine bea din apa aceasta va înseta iarăşi; Dar cel ce va bea din apa pe care i-o voi da Eu nu va mai înseta în veac, căci apa pe care i-o voi da Eu se va face în el izvor de apă curgătoare spre viaţă veşnică."
(Ioan 4, 13-14)


EN
Home » Evenimente » Retragere Spirituala; la ora 18:00 Vecernie la biserica noastra

Retragere Spirituala; la ora 18:00 Vecernie la biserica noastra

03-12-2011 1:00 PM


Biserica greceasca, St. Catherine, va invita pe data de 12 martie, ora 13:00, la o retragere spirituala. Il vor avea ca invitat pe parintele Martin Ritsi. Mai multe detalii vedeti in anunatul din limba enleza.

Stiri Importante

CENACLULUI ROMÂNESC “MIRCEA ELIADE” DIN DENVER, COLORADO, ANIVERSEAZA 5 ANI DE LA INFIINTARE

CENACLULUI ROMÂNESC “MIRCEA ELIADE” DIN DENVER, COLORADO, ANIVERSEAZA 5 ANI DE LA INFIINTARE