Iisus a răspuns şi i-a zis: "Oricine bea din apa aceasta va înseta iarăşi; Dar cel ce va bea din apa pe care i-o voi da Eu nu va mai înseta în veac, căci apa pe care i-o voi da Eu se va face în el izvor de apă curgătoare spre viaţă veşnică."
(Ioan 4, 13-14)


EN
Home » Evenimente » Retragere Spirituala; la ora 18:00 Vecernie la biserica noastra

Retragere Spirituala; la ora 18:00 Vecernie la biserica noastra

03-12-2011 1:00 PM


Biserica greceasca, St. Catherine, va invita pe data de 12 martie, ora 13:00, la o retragere spirituala. Il vor avea ca invitat pe parintele Martin Ritsi. Mai multe detalii vedeti in anunatul din limba enleza.

Evenimente Trecute

Cenaclu Romanesc "Mircea Eliade"

Cenaclu Romanesc "Mircea Eliade"

Ziua Marii Uniri

Hramul bisericii 2018

Stiri Importante

CENACLULUI ROMÂNESC “MIRCEA ELIADE” DIN DENVER, COLORADO, ANIVERSEAZA 5 ANI DE LA INFIINTARE

CENACLULUI ROMÂNESC “MIRCEA ELIADE” DIN DENVER, COLORADO, ANIVERSEAZA 5 ANI DE LA INFIINTARE