Iisus a răspuns şi i-a zis: "Oricine bea din apa aceasta va înseta iarăşi; Dar cel ce va bea din apa pe care i-o voi da Eu nu va mai înseta în veac, căci apa pe care i-o voi da Eu se va face în el izvor de apă curgătoare spre viaţă veşnică."
(Ioan 4, 13-14)


EN
Home » Evenimente » Vizita la Ferma

Vizita la Ferma

10-23-2011 00:00 AM

Ferma “Cottonwood” este la: 1535 N 75th St. Boulder, CO 80303. Telefon: 720 890-4766. Intrarea este gratuita. Acolo vor fi mai multe activitati la alegere, cum ar fi: joaca prin labirintul din baloti de paie, alegerea direct de pe camp a dovleacului preferat, vizitarea animalelor domestice si multe altele. Cei care doresc sa faca un tur cu remorca, taxa este de $3. Pentru mai multe detalii vizitati website-ul: http://www.cottonwoodfarms.com/halloween-pumpkin-patch-fall-festival-boulder-co . Invitatia este adresata nu doar copiilor insotiti de parinti ci tuturor celor care vor sa se bucure alaturi de noi de frumusetile acestei toamne. Pleacrea va fi de la biserica in jurul orei 13:30. Aduceti cat mai multi prieteni

Evenimente viitoare

Taina Sfantului Maslu

Taina Sfantului Maslu

Sfanta Liturghie

Stiri Importante

Programul "EMPLOYER’S MATCHING GIFT"

Prin acest program, employer-ul dumneavoastra poate trimite bisericii noastre un ajutor financiar.

Mai jos sunt pasii care trebui sa ii urmati:

1. Obtineti un formular (sau adresa de web) de la departamentul HR al angajatorului Dvs, pentru acest program.

2. Completati formularul si expediati-l prin posta la adresa noastra: 6060 Puritan Lane, Frederick, Co, 80516. Daca formularul de inscriere este disponibil online, trimite-ti un email cu numarul de confirmare la email-ul secretarului nostru, Dl. George Vieru, la adresa: gvieru26@gmail.com

3. Compania dvs. va trimite acest cadou financiar, parte a programului "EMPLOYER’S MATCHING GIFT", dupa ce vom verifica aplicatia/ cererea Dvs.

Va multumim ca faceti ceva in plus sa maximizati efortul Dvs. pentru Biserica noastra.
Daca aveti nevoie de codul nostru EIN va rugam sa ne contactati.